Firma

Firma

joule manufacturing excelence logo

           Marka Joule powstała w 2008 roku i jest kontynuacją firmy rodzinnej założonej w 1970 roku. Od samego początku staraliśmy się, aby dostarczać na irlandzki rynek jak najlepsze produkty tak, aby zaspokoić najbardziej wymagającego klienta. Joule szybko wyrósł na największego dostawcę produktów wykorzystujących energię słoneczną oraz produkujących ciepłą wodę. Nasz zakład produkcyjny na samym początku wytwarzał 24 tysiące zbiorników rocznie. Nasze centrum dystrybucji zaopatrywało całą Irlandię. Również Joule, jako pierwszy w Irlandii otworzył zaawansowane centrum szkoleniowe gdzie instalatorzy mogli nabierać oraz zdobywać nowe umiejętności dotyczące energii słonecznej oraz techniki grzewczej.

          W 2011 roku Joule otworzył drugie centrum dystrybucji w Cheshire, UK. Rynek angielski okazał się bardzo wymagający, dlatego wdrożyliśmy nowe produkty oraz usługi zachowując najlepsze standardy oraz zdobywając wszelkie potrzebne certyfikaty w tym KIWA tak, aby utrzymać ten sam stopień zadowolenia klienta. Joule w Anglii rozwija się bardzo szybko i jest na drodze, aby stać się najpopularniejszym dostawcą systemów solarnych oraz zasobników ze stali nierdzewnej.

        Rok 2012 jest rokiem gdzie powstaje nasze trzecie centrum dystrybucji w Polsce. Polska jest krajem bardzo strategicznym. Joule wprowadza na rynek polski produkty zasobniki ze stali nierdzewnej, które stają się w Polsce coraz bardziej popularne. Oferujemy zasobniki wyprodukowane z najlepszych materiałów, czego wynikiem jest 10 letnia gwarancja na zbiornik. Centrum dystrybucji w Polsce będzie zaopatrywało również kraje sąsiednie.

        W roku 2015 Joule wprowadza do swojej oferty zbiorniki buforowe ze stali czarnej oraz pompy ciepła CWU HEATBANK ze zbiornikiem ze stali nierdzewnej. Pompy ciepła stały się bardzo popularne w Polsce dlatego stworzyliśmy produkt, który cechuję się bardzo wysoką jakością wykonania czego skutkiem jest 10 letnia gwarancja na zbiornik oraz 5 letnia gwarancja na pompę ciepła.

Wszystkie nasze produkty posiadają certyfikat Atest Państwowego Zakładu Higieny oraz brytyjski certyfikat KIWA.

logo PZH                            kiwa logo